Warszawa Praga-Północ, Strzelecka
679 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 72,70 m2
9339.75 PLN /m2
Powierzchnia
72,70 m2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1912

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 567002
Powierzchnia: 72,70 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro/Pięter 5 z 5
Rok budowy: 1912
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 9339.75 PLN
Cena: 679 000 PLN

Opis nieruchomości:

Słoneczne i ciche mieszkanie z możliwością dowolnej aranżacji o powierzchni całkowitej 72,7 m2 z możliwością podzielenia na dwie, niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z dwóch niezależnych klatek schodowych. 

Warszawa Praga Północ przy ulicy Strzeleckiej, tuż obok wyjścia z stacji Metro Szwedzka.Kamienica z 1912 roku znajdująca się na przeciwko dawnej  fabryki Polleny. W tym industrialnym budynku w najbliższym czasie rozpocznie się inwestycja z lokalami mieszkalnymi, usługowymi oraz biurami.   
Lokalizacja to niepodważalny atut tego mieszkania, które znajduje się w przedwojennej kamienicy składającej się z pięciu kondygnacji z zewnętrzną, przeszkloną windą.  

Parametry ogólne

Mieszkanie  bardzo przestronne, okna wychodzą na cichą podwórze, rozkładowe, ustawne i przede wszystkim widne.
Pomieszczenia są dobrze rozplanowane i ustawne, wysokość 2,75m
Powierzchnia w stylu studio z możliwością dowolnej aranżacji. Jest możliwość wydzielenia widnej sypialni lub osobnej, widnej kuchni. W tej chwil przygotowane pod aneks kuchenny. Lokal posiada balkon o powierzchni ok 2,5 m2 wychodzący na podwórze. Mieszkanie posiada dwa niezależne wejścia z dwóch stron, z niezależnych klatek schodowych. Mieszkanie przygotowane technicznie to podzielenia na dwie kawalerki-każda po ok. 36m2 z instalacjami pod aneks kuchenny i funkcjonalnymi łazienkami. 

Stan techniczny

Mieszkanie po gruntownym remoncie, doprowadzone do stanu deweloperskiego. Wszystkie instalacje wymienione, nowego typu. Nowe okna w mieszkaniu oraz dołożone okna dachowe w celu doświetlenia. 


Opis i stan budynku

Budynek to przedwojenna kamienica z cegły z 1912 roku. Budynek przeszedł gruntowną rewitalizację i termomodernizację. Wszystkie okna wymienione na nowe plastikowe, nowe poszycie dachu, odnowiona elewacja oraz klatka schodowa. Przy budynku jest nowoczesna winda. 

Okolica

Kamienica znajduje się w odległości 150 m od wyjścia ze stacji Metro Szwedzka.

W najbliższym otoczeniu kamienicy dominuje zabudowa o podobnym charakterze. Wokół znajdują się kamienice przedwojenne, budynki z lat powojennych oraz współczesne. Wszystko stanowi zabudowę wielomieszkaniową.

Bardzo dobra lokalizacja, pozwalająca na szybkie połączenie z centrum
Warszawy. Metro Szwedzka w odległości 150m

W najbliższym otoczeniu dostęp do komunikacji:
autobusowej wzdłuż ulicy Szwedzkiej oraz Alei Solidarności;
tramwajowej wzdłuż ulicy Stalowej i 11 Listopada. Przystanki znajdują
się w odległości około 300 W obrębie zlokalizowane
są podstawowe placówki oświatowe, służby zdrowia, handlowe oraz
usługowe.


Cena i opłaty

Zakup tylko za gotówkę i tylko całość. 

Miesięczny czynsz wynosi 700 zł

Cena:679 000 zł


Zadzwoń teraz na nr 510 206 961 i umów się na prezentację!
Pomimo, iż Doradcy przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Skontaktuj się z agentem :
Artur Hynek

Telefon : 884802304

artur.hynek@swojkwadrat.pl


Lokalizacja: