Urle,
230 000 PLN
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż , 1 000 m2
230 PLN /m2
Powierzchnia
1 000 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 125132
Powierzchnia: 1 000 m2
Cena za m2: 230 PLN
Cena: 230 000 PLN

Opis nieruchomości:

LIWIEC URLE CISZA SPOKÓJDo sprzedania piękna działka w uroczej miejscowości Urle nad Liwcem.

Na działce około 1000 m2 znajduje się magiczny drewniany domek o powierzchni 74 m2 , posiada dwie przepiękne przeszkolone werandy urlowskie (istnieje możliwość adaptacji werand np na łazienkę), kuchnię całkowicie wyposażoną i umeblowaną, w której znajduje się solidny piec kaflowy ogrzewający zimą cały dom oraz dwa pokoje.

Mamy tu również budynek zwany letnią kuchnią z werandą - tarasem, służącą za pokój wypoczynkowy z otwartym kominkiem oraz łazienka z prysznicem, wc i schowek na rupiecie.
Tuż obok domku znajduje się również dom - magazynek, w którym pomieścimy potrzebne do pracy na działce narzędzia czy drewno kominkowe.

Działka zaopatrzona jest w media miejskie, telewizję satelitarną, kanalizację, prąd plus siła.
Położona jest w miejscu nasłonecznionym, pięknie zalesiona - liczne drzewa - sosny, świerki, brzozy, lipy, żywopłot z grabu oraz inna kolorowa lub zielona roślinność.
Ogrodzenie z paneli z drutu na podmurówce, brama wjazdowa oraz furtka.

Urle od połowy XIX wieku były znaną miejscowością letniskową położoną nad rzeką Liwiec, do dzisiejszego dnia zachowało się kilka przepięknych drewnianych willi. Urle były modnym kurortem, magnesem ściągającym warszawiaków. Do dziś cieszy się popularnością W Urlach organizowane są spływy kajakowe.

Piękne tereny zachęcają również do wycieczek pieszych, rowerowych czy grzybobrania. Spokojne sąsiedztwo, wspaniałe miejsce do wypoczynku i życia.

Dojazd do Warszawy zajmuje około 50 minut trasą S8 do Łochowa - 8 km do Wyszkowa - 16 km do Jadowa na pyszne lody - 3 km Zdjęcia nie oddają klimatu działki.

Jest piękna polecam

Skontaktuj się z agentem :
Aneta Ciskowska

Telefon : 504627232

aneta@swojkwadrat.pl


Lokalizacja: