Szymonka,
499 990 PLN
Działka (Rolna) na sprzedaż , 45 773 m2
10.92 PLN /m2
Powierzchnia
45 773 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 118499
Powierzchnia: 45 773 m2
Cena za m2: 10.92 PLN
Cena: 499 990 PLN

Opis nieruchomości:

Grunt o wielkości 4,6 ha położony jest w wsi Szymonka w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim, w gminie Ryn. Kształtem zbliżony jest do prostokąta, gdzie najkrótszy bok długości ponad 90 m przylega bezpośrednio do Jeziora Szymon, natomiast najdłuższy położony jest wzdłuż Kanału Szymońskiego łączącego Jezioro Szymon z Jeziorem Szymoneckim.
Akwen znajduje się na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na odcinku od Mikołajek do Giżycka . Na tym odcinku znajduje się niewiele punktów gastronomicznych i noclegowych dla turystów korzystających z dobrodziejstwa szlaku, unikalnego na skalę całego kraju i Europy. Niezwykle bogatego pod względem przyrodniczym, pełnego historycznych zabytków oraz uwielbianego przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa i letników.
Ze względu na ostatnią zmianę przepisów, które weszły już w życie, większość działki nadaje się pod zabudowę obiektów służących turystyce wodnej. Jest możliwość podziału terenu na kilka działek.

Lokalizacja
Działka położona jest około 15 km od Mikołajek, dojazd drogą asfaltową, a ostatni odcinek długości ok 1,5 km drogą z płyt betonowych widoczną na zdjęciach. Linia energetyczna na działce.
Działka ma ogromny potencjał inwestycyjny. Ciekawym rozwiązaniem byłoby wybudowanie też stawów i portu wewnętrznego i zagospodarowanie całej działki.

Zapraszam do kontaktu!

Skontaktuj się z agentem :
Katarzyna Kubiszyn

Telefon : 501478377

katarzyna.kubiszyn@swojkwadrat.pl


Lokalizacja: