Brok,
499 000 PLN
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż , 1 189 m2
419.68 PLN /m2
Powierzchnia
1 189 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 595540
Powierzchnia: 1 189 m2
Cena za m2: 419.68 PLN
Cena: 499 000 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedania piękny  drewniany dom całoroczny położony na terenie Puszczy Białej w miejscowości Brok na obszarze NATURA 2000.

Dom o dwóch kondygnacjach i powierzchni użytkowej 95 m2 mieści się na działce o obszarze 1189 m2 /22,5 x 52/ porośniętej sosnami w wieku 10 - 20 lat. Działka przylega do starego sosnowego lasu. Na terenie znajduje się nowo wybudowany szamotowy piec do pizzy oraz zadaszona wiata na drewno.

Dom wykonany w technice drewnianej przestrzennej, wypełnienia z wełny mineralnej o grubości 10 - 12 cm. Od wewnątrz oraz od zewnątrz wykończony deską sosnową malowaną 3 krotnie.

Ogrzewanie z kominka 24 KW zabudowanego piecem ceramicznym + pompa wymuszająca obieg gorącego powietrza do większości pomieszczeń w budynku. Dodatkowo możliwość zamontowania grzejników elektryczny pod oknami w przygotowanych do tego miejscach /zapewniono odpowiednią instalację elektryczną oraz zamontowane są dodatkowe gniazdka/. Instalacja alarmowa wewnętrzna oraz zewnętrzna /dodatkowo 2 czujniki dymu/ połączona jest z firmą ochroniarska Seris Konsalnet.
Okna drewniane dwuszybowe uchylno-rozwierne w każdym moskitiera oraz dodatkowo chronione drewnianymi okiennicami.
Podłoga drewniana z desek jesionowych lakierowanych bezbarwnie. Woda z własnej studni głębinowej /22 m/ pompa bezhydrantowa utrzymuje stałe ciśnienie w instalacji. Dwa boilery elektryczne: w kuchni 10l w łazience 90l. W każdym pokoju możliwość podłączenia TV naziemnej oraz radia. Własna biologiczna oczyszczalnia ścieków /roczny koszt eksploatacji to około 30 zł i brak ograniczeń w korzystaniu z wody/.

W domu można zamieszkać na stałe lub korzystać w weekendy. Świetne miejsca dla rodzin z dziećmi, wokół las i łąki.
Na działkach obok nie ma budynków i raczej szybko nie powstaną.
Teren ogrodzony siatką 170cm. Szeroka brama wjazdowa oraz furtka.

W salonie /21 m2/ duży narożnik z możliwością rozłożenia łóżka oraz bardzo duża szafa rozsuwana wykończona lustrami. Kuchnia wyposażona w szafki wykonane na zamówienie, oświetlenie ledowe, zmywarka, lodówka, piekarnik elektryczny i kuchnia gazowa na butle /jest możliwość podłączenia kuchni elektrycznej/. Wszystkie sprzęty zakupione 3 - 4 lata temu jako nowe są w bardzo dobrym stanie. W jadalni sosnowy stół dla 4 - 6 osób. W hallu szafa. Łazienka o powierzchni około 6 m2 wykończona bardzo ładnie i nowocześnie nowo zakupionymi sprzętami. Bardzo duży prysznic z deszczownicą. Pod schodami znajduje się dodatkowe pomieszczenie z cichą dmuchawą rozprowadzającą gorące powietrze po wszystkich pomieszczeniach z wyłączeniem garażu, pomieszczenia gospodarczego, oraz małej łazienki na pierwszym piętrze. W garażu brama z napędem elektrycznym. W pomieszczeniu gospodarczym jest możliwość zamontowana pralki.

Dwa zadaszone tarasy: od frontu o powierzchni około 12 m2 od strony działki około 18 m2. Na piętrze 3 sypialnie /dwie małe i jedna duża/ oraz łazienka z wc oraz umywalką. Wszystkie pomieszczenia posiadają wentylację grawitacyjną. Łazienki oraz kuchnia posiadają także wentylację wymuszoną.

Dach deskowany, papa + blachodachówka Pruszyński Regle.
Dom oddany do użytkowania w lipcu 2020r.

Z miejscowości Brok do nieruchomości prowadzi odśnieżana zimą droga gruntowa. Do rzeki Bug jest około 1500m, a do centrum Broku 2 km.
Szybki dojazd trasą S8 z Warszawy /około 1 ha/.
Cena 499.000 zł.

Skontaktuj się z agentem :
Aneta Ciskowska

Telefon : 504627232

aneta@swojkwadrat.pl


Lokalizacja: