Mostówka, Wrzosowa
1 500 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 314 m2
Zapytaj o cenę /m2
Powierzchnia
314 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2019

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 592599
Powierzchnia: 314 m2
Powierzchnia działki: 3 100 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro/Pięter 1 z 1
Rok budowy: 2019
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: Zapytaj o cenę
Cena: 1 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

Dom Jednorodzinny Mostówka Wyszków S8 Ogród


Lokalizacja i opis okolicy

Nieruchomość położona we wsi Mostówka gmina Zabrodzie, ok 50km od Warszawy, 2km od trasy S8. Mostówkę od centrum Warszawy dzieli w linii prostej nieco ponad 40 kilometrów. Poza tym jest doskonale skomunikowana. Wzdłuż gminy ciągnie się droga ekspresowa S8, a na pół przecina ją linia kolejowa nr 6 ok 1km od posiadłości. Obie trasy łączą Warszawę z Białymstokiem.

Cały okoliczny teren znajduje się w obszarze Natura 2000 i otoczony jest licznymi wydmami porośniętymi wrzosami.Wydmy Lucynowsko-Mostowskie. Miejsce doskonałe do uprawiania sportów, zbierania grzybów itp. W odległości 100 m znajduje się największe i najpiękniejsze wrzosowisko w Polsce. Niesamowite miejsce.

Parametry ogólne

Dom znajduje się na działce o powierzchni 1544 m2 i sąsiaduje z druga należącą do kompleksu działką o powierzchni 1556 m2. Ziemia o statusie działki letniskowej do zabudowy całorocznej.

Dom z garażem 75m2 , posiada trzy kondygnacje piwnica , parter , poddasze.
Powierzchnia zabudowy ok. 314 m2
Piwnica pod domem z garażem - powierzchnia ok. 170 m2 (kotłownia, pomieszczenie gospodarcze z możliwością wykonania łazienki, trzy pomieszczenia o dowolnym przeznaczeniu, komunikacja) - wysokość pomieszczeń ok 2,19 m , oddzielne wejście. Powierzchnia przystosowana do rekreacji, pokój sportowy, jacuzzi, sauna, siłownia, kuchnia, oddzielne mieszkanie. Piwnica doświetlona oknami zewnętrznymi w studniach. Ogrzewanie grzejnikowe do temperatury pokojowej.

Parter 170 m2 to dwie sypialnie lub sypialnia i gabinet, łazienka, pralnia, salon z kominkiem, kuchnia, przestronny holl. Całość otwarta. Ogrzewanie podłogowe, oraz klimatyzacja. Duże przeszklenia doskonale doświetlają środek, oraz dają poczucie bliskości lasu.
Na całej powierzchni parterowej gres drewnopodobny Opoczno.
W łazience płytki grafit heksagen


Poddasze 144 m2. Poddasze jest obecnie niezaaranżowane, otwarte.

Nad garażem zostały wydzielone pomieszczenia dużego przestronnego pokoju i dużej jasnej łazienki. Pozostała przestrzeń ma nieograniczone możliwości adaptacji. Docelowo można utworzyć nawet 4 pokoje i łazienkę.

Technologia Budowlana

Budynek wykonany w technologii murowanej.

Ściany piwnic to bloczki betonowe 0,48 m plus styrodur 10cm. Izolowane przeciw wilgoci, dom jest ponad poziomem wód gruntowych.
Stropy to zbrojona płyta monolityczna dająca duże możliwości aranżacji.
Ściany ponad gruntem to ceramiczny pustak poryzowany Termopor 0,48 m oraz 15 cm wełny Rockwool Frontrock MAX E .
Okna Oknoplast 3 komory.

Dom budowany z myślą o własnym zamieszkaniu, i ograniczeniu do minimum udziału energii zewnętrznej.

Pompa ciepła firmy Danfoss solanka woda. Zapewnia ogrzewanie budynku, podgrzanie ciepłej wody w zasobniku 300l, oraz pasywną klimatyzację. Bez użycia sprężarki, jedynie poprzez wymiennik , co daje oszczędność na energii elektrycznej.

Zgodnie z dalszymi założeniami dom można wyposażyć w panele fotowoltaiczne, co zredukuje koszty ogrzewania, i ogólnie koszty energii.

Parter instalacja ogrzewania podłogowego poddasze i piwnica odpowiednio do niższych parametrów dobrane grzejniki.

Przyłącze do sieci, oraz własna studnia z pompą. Woda z własnej studni do nawadniania działki. Rozprowadzona instalacja nawadniania - pierścień wokół działki.
Kanalizacja wpięta do sieci.

Budynek wyposażony w : kablową instalację LAN, WIFI Ubiquiti, ruter i reszta Mikrotic.

Monitoring z zdalnym podglądem 9 kamer. System alarmowy Satel z zdalnym podglądem. Sterowanie bramami zdalne. System zewnętrznego zabezpieczenia antywłamaniowego - wczesne ostrzeganie.
Internet LTE radiowy.
Cena i opłaty

1 500 000 zł


Zadzwoń teraz na nr 884802304 i umów się na prezentację!

Artur Hynek

Skontaktuj się z agentem :
Artur Hynek

Telefon : 884802304

artur.hynek@swojkwadrat.pl


Lokalizacja: